Abel – Wakacje w domkach nad jeziorem

  -/1
Ogłoszenie dodał: #
Opublikowano: 15 marca 2019 (5 lat temu)
Kategoria
Lokalizacja
ul. Nowiny 15 Dziemiany

Domki letniskowe na Kaszubach na wynajem dla 12 osób, położone 90 metrów od jeziora Rzuno, z malowniczą i bardzo czystą, piaszczystą plażą.Zachęcamy do wynajmu naszego komfortowo urządzonego domku letniskowego. Obiekt zlokalizowany nad jeziorem Rzuno w znanej turystycznej miejscowości – Dziemianach. „Abel” leży w odległości 90 metrów od jeziora, z czystą piaszczystą plażą.

Domek na Kaszubach nad jeziorem wprost doskonale nadaje się na pobyt grupy od 8 do 12 osób. Na parter obiektu składają się – w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia. Dodatkowo, na tej kondygnacji jest również funkcjonalna toaleta.

Pierwsze piętro – dla naszych gości spory salon, wraz z kominkiem i TV. Jest tutaj też aneks kuchenny i prysznic i idealna dla najmłodszych bawialnia. 4 zaaranżowane sypialnie, mają swoje miejsce na poddaszu.

W sezonie letnim, wynajem domu kosztuje 300 złotych za dobę. Pobyt najkrócej na 5 dni. W tej cenie, w domku komfortowo zmieści się osiem osób. Dostawka – rozłożenie kanapy i wykorzystanie piętrowego łóżka, zwiększy dostępność miejsc dla wczasowiczów o kolejne 4. Maksymalnie, w domku może nocować 12 osób.